Vidutinio dydžio lagaminas tinkamas sutalpinti gerai savaitei reikalingus daiktus. Jis taip pat gali būti naudojamas vietoje rankinio bagažo, jei mėgstate turėti pakankamai vietos arba planuojate įsigyti lauktuvių. Jeigu dvejojate, kokio dydžio lagaminas reikalingas, sudarykite reikiamų daiktų sąrašą – taps gerokai aiškiau. Ir atminkite, lagaminas turi sverti tiek, kiek galite pakelti: gali ne visada pavykti pasinaudoti ratukais ar pagalba.

  • Puikiai žinote, ką reiškia eiti ilgas distancijas su netinkamais batais. Panašiai gali nutikti ir su lagaminu: per sunkus, užstringančiais ratukais ar nutrūkusia rankena – tikras košmaras įtemptą dieną. Rankine.lt rasite naujausius itin aukštos kokybės lagaminus visiems.
  • Lagaminai su ratukais. Ir kaip be jų? Vidutiniai lagaminai mūsų asortimente yra su įleistais arba su pritvirtintais ratukais išorėje. Rekomenduojama rinktis minkštesnius ratukus.
  • Atsparumas drėgmei. Pagalvokite apie atsparius drėgmei lagaminus arba specialius uždangalus, jei pasikeistų oro sąlygos.
  • Teleskopinė rankena. Itin patogus įrankis, jei atitinka jūsų fizionomiją. Namuose galite nesunkiai išmatuoti reikalingą ilgį: atsistokite ir pamatuokite atstumą nuo delno iki grindų.
  • Spalva. Juodos spalvos lagaminai yra solidūs, tačiau itin populiarūs. Apsvarstykite ryškias spalvas, neįprastas formas – taip gerokai lengviau rasti savo bagažą. Tiesa, įvertinkite ir tai, kad šviesios spalvos netrunka išsitepti.
  • Medžiaga. Lagaminai gali būti medžiaginiai arba kietu paviršiumi. Medžiaginiai lagaminai yra minkštesni, tampresni ir lengvesni. Tai pasiteisina, jeigu norite sutalpinti daugiau daiktų, juos taip pat nesunku prailginti. Tuo tarpu lagaminai kietu paviršiumi yra lengviau prižiūrimi ir tvirtesni.
  • Apsauga. Apsvarstykite papildomą apsaugą jūsų bagažui, pavyzdžiui, apsauginius užraktus. Verta pasinaudoti kelionių draudimu, į kurį įtrauktas pavogtas ar dingęs bagažas.

Kokybiški lagaminai gali tarnauti visą gyvenimą, todėl itin svarbu išsirinkti tinkamai. Rankine.lt rasite patikimų lagaminų bei jų rinkinių įvairioms kelionėms. Taupykite laiką ir prekes įsigykite internetu. Prekių pasiekiamumas 24/7, gaminių garantija, saugus ir greitas pristatymas – viskas, ko reikia, kad apsipirkti būtų paprasta.