Kiek ir kokios įrangos jums reikia, žinoma, priklauso nuo sporto šakos, kurią praktikuojate. Tačiau akivaizdu, sportiniai krepšiai toli gražu neapsieina vien tik sportine apranga:

  • tikėtina, kad naudojatespecifinę avalynę, kuri netrunka prisisunkti prakaito kvapo?
  • galbūt naudojate specialias apsaugas (pavyzdžiui, antkelius), kurių turbūt taip pat kiekvieną kartą neskalbiate?
  • mėgstate pasiruošti maisto, vandens, galbūt specialių papildų?

Viskam reikia pakankamai erdvės. Išsirinkite talpų sporto krepšį, kuriame yra pakankamai vietos ne tik būtiniausiems daiktams, bet ir papildomiems reikmenims, pavyzdžiui, rankšluosčiams, pakaitiniams drabužiams ar medicinos priemonėms.

Koks yra patogiausias sportinis krepšys, tai taip pat yra gana individualus klausimas. Vieni renkasi krepšius per petį, kiti – su patogia rankena arba masyvesnę sportinę kuprinę. Rankine.lt rasite ir vieną, ir kitą, tačiau nuspręsti teks jums. Mūsų asortimente esantys universalūs sportiniai krepšiai turi kelias nešiojimo funkcijas. Tai optimaliausias variantas, nes jį paprasta pritaikyti prie kiekvienos dienos nuotaikos ir fizinių galimybių.

Sportiniai batai turbūt kelia daugiausia diskomforto ne tiek dėl svorio, kiek dėl kvapo. Rankine.lt asortimente rasite sportinių krepšių, kuriuose yra įdiegtos specialios landos batams. Tai geras sprendimas, saugantis drabužius ir kitą turinį, tačiau reikia nepamiršti, kad jis negali apsaugoti nuo kvapo visišku 100 %. Atskiras dvigubo sluoksnio maišelis batams – geras alternatyva, kuri padeda labiau apsisaugoti nuo nemalonių kvapų, taip pat padeda sutaupyti laiko (nereikia kiekvieną kartą pasinaudojus iškraustyti viso sporto krepšio).

Nepaslaptis, kartais motyvacija sportui krenta, bet ją nesunku pakelti atsinaujinus muzikos takelį, sportinę aprangą, išbandžius naują sporto šaką ar įsigijus naujutėlį sportinį krepšį. Tikime, Rankine.ltasortimente esantys sportiniai krepšiai  nenuvils:

  • Sportiniai krepšiai moterims. Moterims ypač svarbu gera išvaizda, todėl šių krepšių dizainas kalba pats už save. Taip pat šie krepšiai yra lengvesni, juose daugiau atskirų skyrelių.
  • Sportiniai krepšiai vyrams. Tai tvarūs, minimalistinio stiliaus krepšiai, įvairių dydžių – pasirinkite pagal skonį ir sporto šaką.
  • Universalūs sportiniai krepšiai. Tai neutralių spalvų sporto krepšiai, kurie paprastai yra didesni, lengviau pritaikomi ne tik sportui, bet ir kelionėms.

Gyvenant įtemptu ritmu bei reguliariai sportuojant, reikia išmokti planuoti laiką. Tą nesunku pasiekti pradėjus efektyviau organizuoti daiktus. Gerokai greičiau pasiruošite treniruotei, kai kiekvienas daiktas turės sau skirtą vietą. Išsirinkite sportinį krepšį, kuriame būtų daugiau papildomų skyrelių ir kuriuos galite paruošti iš anksto:

  • pasiruošimas treniruotei (sportinė apranga),
  • įranga / daiktai treniruotės metu (vanduo, sportiniai įrenginiai, ausinukas ir kt.),
  • higienos reikmenys po treniruotės,
  • papildomas skyrius (pirmajai pagalbaiargreitiems užkandžiams).

Sportiniai krepšiai privalo būti vėdinami po kiekvienos treniruotės. Ir taip, tai vargina, nes tam reikia skirti laiko. Tačiau išsirinkę erdvų krepšį, kuriame yra pakankamai vietos, kuriame kiekvienas daiktas turi savo atskirą skyrių ir kuriame batai (kaip ir visa, su „kvapu“) lengvai išimami, nesuklysite.

Atsinaujinkite sportinį krepšį – gerokai palengvinsite įtemptas dienas. Prekių pasiekiamumas 24/7, gaminių garantija, saugus ir greitas pristatymas – viskas, ko reikia, kad apsipirkti būtų paprasta. Rankine.lt rasite platų kokybiškų galanterijos prekių pasirinkimą kiekvienam, kiekviena proga. Jeigu sunku išsirinkti – kreipkitės, mums malonu pagelbėti.