Vaikai žaidžia šeimas, gydytojus, parduotuves – ir visa, kuo mes patys gyvename. Rankinė vaikui, kaip ir piniginė, gali tapti pirmu rimtu žingsniu į asmeninę nuosavybę, o su ja – ir atsakomybę. Nuo pat pirmųjų metų galite leiskite vaikui rūpintis savo daiktais. Tai gali būti įdomi ir prasminga ugdymo patirtis, netgi savotiškas eksperimentas. Leiskite vaikams ieškoti ir atrasti savo stilių ir pomėgius.

  • Funkcionalumas. Netiesa, kad vaikiškos rankinės yra ne funkcionalios, o daugiau dekoracinės. Mūsų asortimente rasite lengvų rankinių, kurias nesunku nešti net patiems mažiausiems. Čia galima įdėti užkanduką, mylimą žaislą ar, pavyzdžiui, pirštines. Taip vaikas mokomas pats atsakyti už daiktų nešimą ir turėjimą.
  • Saugumas. Mažos rankinės vaikams yra saugesnės, kai sandariai užsidaro. Atkreipkite dėmesį į užsegimus, kad nepasimestų maži daikteliai.
  • Stilius. Kartais vaikams patinka viena konkreti rankinė, kartais – visos įmanomos(kodėl ne?) ir, žinoma, neretai pasitaiko vaikų, kuriems stilius yra viskas. Mūsų asortimente rasite nuo mielų vaikiškų rankinių su gyvūnėliais iki realias mados tendencijas atitinkančias rankines mergaitėms.

Ir taip, ne visos rankinės vaikams yra gražios ir gali būti, kad jūsų vaikas pasirinks vieną, o vėliau užsinorės kitos. Nebijokite mąstyti nestandartiškai ir ieškoti bendrų sprendimų drauge su vaiku. Vaikiškas rankines galite drauge personalizuoti, įsigyti vaikui patinkančių aksesuarų ar papuošti rankomis gamintomis dekoracijomis.

Padėkite vaikui augti ir kurti tokią asmenybę, kokios jam norisi. Pirmieji daiktai gali būti puikūs pirmieji žingsniai atsakomybės ugdymui, tinkamai pateikiami. Taupykite laiką ir galanterijos prekes vaikams ir visai šeimai įsigykite internetu. Prekių pasiekiamumas 24/7, gaminių garantija, saugus ir greitas pristatymas – viskas, ko reikia, kad apsipirkti būtų paprasta.