Ar ieškote piniginės sau, ar pirksite ją dovanų, pagrindinis kriterijus renkantis vyrišką piniginę turėtų būti aukšta kokybė. Kokybiškai piniginei būdinga:

  • minimalistinio stiliaus dizainas,
  • glotnus paviršius,
  • funkcionalūs skyreliai,
  • ilgaamžės medžiagos.

Kokybė svarbu, ypač jeigu norite, kad piniginė tarnautų ilgai, tačiau nemažiau svarbūs ir jūsų asmeniniai poreikiai. Rinkdamiesi piniginę įsivertinkite:

  • Kasdieninę aprangą. Jeigu dažniausiai dėvite džinsus, jums geriausiai tiktų mažos piniginės vyrams glotniu paviršiumi: jas patogu laikyti kišenėse, taip nevaržomi judesiai. Jeigu jums stilius yra viskas, tuomet ir piniginę išsirinkite vertą dėmesio. Bet kuriuo atveju, klasikinės, per puse perlenktos piniginės yra saugus pasirinkimas tiek einantiems formalias pareigas, tiek neįpareigotiems aprangos kodo.
  • Gyvenimo būdą. Aktyviems žmonėms naudinga turėti pora piniginių. Vasaros ar kelionių metu gerokai paprasčiau prižiūrėti lengvas, sintetines pinigines, šios puikiai pasitarnauja nedideliam grynųjų poreikiui.
  • Vietos poreikį. Piniginėms vyrams gaminamos skirtingų dydžių ir formų (atviros, perlenktos pusiau, trigubai, su skyreliais monetoms ir kt.). Be pinigų, čia turi tilpti banko kortelės, vizitinės, neretai ir sąskaitos ar nuotraukos.

Piniginės vyrams yra gaminamos ilgam naudojimui. Rankine.lt asortimente rasite vyriškas pinigines pagamintas iš skirtingų medžiagų. Kiekviena jų turi savą specifiką:

  • Natūralios odos. Maža odinė piniginė – populiariausias ir labiausias pasiteisinantis visų laikų vyrų pirkinys. Oda vertinama dėl aukštos kokybės, patvarumo bei nepriekaištingo įvaizdžio.
  • Eko odos. Naujausias aukštųjų technologijų produktas, kuris imituoja odą ir taip pat kuria solidų įvaizdį. Tai puiki alternatyva mėgstantiems odinius gaminius, tačiau atsisakančius dėl vertybinių nuostatų.
  • Tekstilės. Sintetiniai gaminiai šiandien yra nemažiau patvarūs nei odiniai. Jie yra gerokai lengvesni, ryškesni, juos lengva prižiūrėti.

Spalva – individualus sprendimas, todėl geriausia, kad ją patys išsirinktumėte. Klasikinės spalvos, tokios kaip ruda, juoda, pilka, puikiai tinka tiek prie formalios aprangos, tiek prie kasdieninių drabužių. Tačiau jei dirbate kūrybišką darbą armėgstate išskirti, visada galite išbandyti neįprastas, ryškias spalvas ir formas.

Piniginės vyrams yra viena populiariausių dovanų. Ir visai nenuostabu, juk tai – naudingas daiktas. Vyriškos piniginės turi savo kokybės standartą – minimalistinio stiliaus, odinės, malonios liesti – kuris neturėtų nuvilti. Vis dėlto, prieš pirkdami, pažvelkite į asmenį iš šalies: įvertinkite jo aprangą, seną piniginę, kasdienius įpročius.

Išsirinkite tobulą piniginę jau dabar. Prekių pasiekiamumas 24/7, gaminių garantija, saugus ir greitas pristatymas – viskas, ko reikia, kad apsipirkti būtų paprasta. Rankine.lt rasite platų kokybiškų galanterijos prekių pasirinkimą kiekvienam, kiekviena proga. Jeigu sunku išsirinkti – kreipkitės, mums malonu pagelbėti.