Gerai apžvelkite savo turimą piniginę. Kas joje patinka, o ką norėtumėte pakeisti? Išrikiuokite visą turinį ant stalo: ar tikrai viskas, kas matyti, yra reikalinga? Greičiausiai ne. Piniginės moterims gaminamos įvairių dydžių ir dizainų, todėl verta iš anksto pagalvoti, kiek vietos jums reikia iš tiesų. Didelė moteriška piniginė – puikus pasirinkimas norinčioms sutalpinti viską, ką reikia, tačiau maža piniginė galėtų būti gera proga išmokti gyventi paprasčiau ir nebekaupti.

Turi būti patogu. Komiškų situacijų nutinka, kai aukojamasi „grožio“ vardan. Smagu, kad šiandien gyvename gerokai geresniais laikais nei bet kada anksčiau, tad gamintojai be didesnių sunkumų suderina ir vieną, ir kitą. Išsirinkite piniginę, kuri saugiai užsidaro, turi pakankamai skyrelių, jeigu mėgstate turėti monetų – atkreipkite dėmesį į tam skirtas specialias angas.

Jeigu norite įsigyti kokybišką daiktą, kuris tarnautų bent keletą metų (o, sutikite, gera piniginė tokia ir turėtų būti), atsižvelkite į gaminio medžiagą. Rankine.lt asortimente rasite pinigines moterims pagamintas iš:

  • Natūralios odos. Tai populiariausia, aukščiausios klasės medžiaga,itin vertinama dėl patvarumo. Ji taip pat lengvai pritaikoma prie įvairaus stiliaus.
  • Eko odos.Tai naujausias aukštųjų technologijų produktas, kuris imituoja odą. Tai puiki alternatyva mėgstantiems odinius gaminius, tačiau atsisakančius dėl vertybinių nuostatų.
  • Tekstilės. Sintetiniai gaminiai šiandien yra nemažiau patvarūs nei odiniai, taip pat jie yra gerokai lengvesni, o neretai ir ryškesni.

Spalva yra individualus pasirinkimas. Vis tik saugiausia – neutralios spalvos, kurios nesunkiai derinamos prie daugumos aprangų: juoda, balta, ruda, kreminė, smėlio spalva, rausva, švelniai oranžinė.

Koks jūsų gyvenimo būdas? Kaip dažniausiai rengiatės? Kur dažniausiai lankotės? Tai svarbūs klausimai renkantis. Piniginė, kuri dera prie jūsų aprangos, nesukelia diskomforto, puikiai atrodo, ji tampa įvaizdžio dalimi. Jeigu einate (ar ketinate eiti) formalias pareigas, rinkitės klasikinę, griežtesnių formų moterišką piniginę, na, o jeigu esate nepriklausoma ir nebijote eksperimentuoti, drąsiai rinkitės nestandartines formas ir spalvas – tai gali būti šaunus akcentas.

Išsirinkite tobulą piniginę jau dabar! Prekių pasiekiamumas 24/7, gaminių garantija, saugus ir greitas pristatymas – viskas, ko reikia, kad apsipirkti būtų paprasta. Rankine.lt rasite platų kokybiškų galanterijos prekių pasirinkimą kiekvienam, kiekviena proga. Jeigu sunku išsirinkti – kreipkitės, mums malonu pagelbėti.