Rinkdamiesi bagažą turėtumėte atsakyti, kur vykstate ir kiek laiko tai užtruks. Trumpoms kelionėms geriausiai pasiteisina kelioniniai krepšiai, kuprinės ar maži lagaminai, kurių gausu Rankine.lt asortimente. Vis dėlto žmonėms, kurie daug keliauja ir itin dažnai skraido, lagaminai iki 10 kg yra patraukliausias pasirinkimas.

  • Paprasta organizacija. Nieko nėra geriau nei atsivertus lagaminą aiškiai matyti visus daiktus. Lagaminuose yra nemažai atskirų dalių, todėl čia paprasta palaikyti tvarką.
  • Lengva manevruoti. Nereikia sunkiai nešti, nepriklausomai nuo to, ar tai būtų oro uosto salė, ar miesto šaligatviai.
  • Profesionalus įvaizdis. Jeigu ruošiatės į svarbią verslo kelionę, stilingi maži lagaminai prideda nemažai solidumo.
  • Papildomos naudos. Šiandien nemažai lagaminų turi ir papildomų patrauklių funkcijų pavyzdžiui, galimybė įkrauti išmaniuosius įrenginius.

Lagaminai rankiniam bagažui turi tilpti po sėdyne arba specialiose tam skirtose vietose bei atitikti oro linijų keliamus reikalavimus. Jeigu viršysite leistiną svorį ir dydį, greičiausiai jums teks registruoti bagažą ir susimokėti papildomą mokestį. Oro linijos kelia skirtingus reikalavimus, kurie gali keistis, todėl kiekvienu atveju atidžiai sekite informaciją. Maži lagaminai 40x20x25 cm ir 40x30x20 cm, kuriuos rasite mūsų prekių asortimente, atitinka populiariausių Lietuvoje oro linijų keliamus reikalavimus.

  • Ratukai. Geriausia rinktis minkštesnius ratukus su guma, nes kietesni, dažniausiai pagaminti iš plastiko, linkę greičiau įskilti.
  • Atsparumas drėgmei. Įvertinkite ne tik lagamino medžiagą, bet ir užtrauktus bei erdvės lagamino viduje, kur susidėsite skysčius ar drėgnus drabužius.
  • Prailginta rankena. Rankena turi būti patogi, taip pat neturėtumėte lenkti nugaros. Jeigu perkate lagaminą internetu, nesunkiai galite išmatuoti reikalingą rankenos dydį namuose: atsistoję pamatuokite delno atstumą iki grindų – tai bus optimaliausias reikiamas ilgis. Nors juodos spalvos lagaminai atrodo universaliai ir patraukliai, apsvarstykite ir ryškias spalvas, taip bus lengviau rasti savo bagažą. Tiesa, įvertinkite ir tai, kad šviesios spalvos netrunka išsitepti.
  • Medžiaga. Maži lagaminai gali būti minkšti ir kieto paviršiaus. Medžiaginiai lagaminai yra minkštesni, tampresni ir lengvesni. Tuo tarpu lagaminai kietu paviršiumi yra lengviau prižiūrimi ir tvirtesni.
  • Apsauga. Apsvarstykite papildomą apsaugą jūsų bagažui, pavyzdžiui, apsauginius užraktus.

Išsirinkti kokybišką bagažą yra svarbu, juk jis gali tarnauti visą gyvenimą. Rankine.lt rasite patikimų lagaminų bei jų rinkinių įvairioms kelionėms. Taupykite laiką ir prekes įsigykite internetu. Prekių pasiekiamumas 24/7, gaminių garantija, saugus ir greitas pristatymas – viskas, ko reikia, kad apsipirkti būtų paprasta.