Taip, kompiuterį visada galite įsimesti į kuprinę, rankinę, sportinį krepšį ar net lagaminą – kur tik rasite vietos. Atrodo, kad kompiuterio krepšiu galėtume pavadinti kiekvieną krepšį, kuriame yra speciali vieta kompiuteriui, vis dėlto yra kiek kitaip. Kompiuterio krepšys yra sukurtas specialiai vienai funkcijai – nešioti kompiuterį. Tai yra pagrindinė ir svarbiausia jo užduotis, o visos kitos (pavyzdžiui, papildoma erdvė, skyreliai įrangai ar petnešos) – tėra papildomi privalumai. Specializuotas krepšys kompiuteriui padės užsitikrinti maksimaliai saugią priežiūrą ir eksploataciją.

  • Pagalvokite ne tik kompiuterio dydį, kuris tilptų krepšyje, bet ir viską, ko gali prireikti: įkrovimo laidai, kompiuterio pelė, kilimėlis, galbūt kamera, piniginė, telefonas ar kita.
  • Patogumas kelionėse. Vykti į darbą, į hobius, į namus turi būti patogu. Jeigu naudojatės viešuoju transportu, jums praverstų kompiuterio tašė, kuri užimtų mažai vietos, būtų patogu laikyti pasidėjus ant kojų. Na, o jeigu keliaujate ilgas distancijas (pėsčiomis ar dviračiu), svarbu atsižvelgti į patogų laikymą (galbūt su petnešomis). Tokiu atveju taip pat naudinga, kad krepšys būtų neperšlampamas.
  • Minimali organizacija. Per daug skyrelių neretai trukdo, užimdami papildomą vietą. Ir, reikia pripažinti, minimalistinis nešiojamo kompiuterio krepšys atrodo stilingiau.
  • Medžiaga. Jeigu norite, kad kompiuterio krepšys ne tik atrodytų puikiai, bet ir tarnautų ilgai – rinkitės ilgaamžes medžiagas. Kompiuterio krepšiai Rankine.lt pagaminti iš natūralios odos, eko odos ir tekstilės. Kiekviena šių medžiagų turi savo specifiką, tačiau visos jos patvarios.
  • Šiandien su kompiuteriu galima dirbti iš bet kurios pasaulio vietos. Jeigu dirbate neįprastose vietose, kavinėse ar gamtoje, jums pravers kompiuterio krepšys, kuris užtikrina stabilumą. Rankine.lt asortimente yra ir mažesnių kompiuterių krepšių, kurie nesunkiai randa vietą ant darbo stalo.
  • Bendruomenė. Jeigu dirbate prašmatniame biure, kuriame apgalvota kiekviena detalė, turbūt norėtume ten derėti? Arba, priešingai, esate ryški asmenybė ir norėtumėte išsiskirti iš minios?
  • Papildomos funkcijos.Universalumas – didelis privalumas. Nešiojamų kompiuterių krepšiai gali atlikti ir mažos kuprinės, rankinės ar lengvo kelioninio krepšio funkcijas.

Įsigykite krepšį kompiuteriui internetu. Prekių pasiekiamumas 24/7, gaminių garantija, saugus ir greitas pristatymas – viskas, ko reikia, kad apsipirkti būtų paprasta. Rankine.lt rasite platų kokybiškų galanterijos prekių pasirinkimą kiekvienam, kiekviena proga. Jeigu sunku išsirinkti – kreipkitės, mums malonu pagelbėti.