Jeigu keliaujate su šeima arba išsiruošėte ilgesnei kelionei, jums reikia turėti pakankamai erdvės. Šioje lagaminų kategorijoje populiariausias yra 20 kg lagaminas, kuris nėra pernelyg griozdiškas ir tuo pat metu pakankamai talpus. Žinoma, galite rinktis lagaminą, remiantis konkrečių oro linijų reikalavimais. Atsižvelgiant į tai, Lietuvoje šiuo metu populiariausias lagaminas 55x40x20 cm matmenimis. Tik nepamirškite, oro uostuose taip patribojamas svoris (dažniausiai iki 30 kg), todėl turint didesnį lagaminą su daugiau laisvos vietos nesunku viršyti normas.

  • Dideli lagaminai privalo būti kokybiški ir tvirtomis rankenomis.
  • Papildoma komplektacija viduje. Kelioniniai lagaminai turi specialius diržus, kurių pagalba lengvai pritvirtinsite reikiamus daiktus ar užtikrinsite tvarkingą drabužių gabenimą. Taip pat itin vertingi vandeniui atsparūs skyreliai (skysčiams ar šlapiems drabužiams).
  • Lagaminai su ratukais. Ir kaip be jų? Lagaminai mūsų asortimente yra su įleistais arba su pritvirtintais ratukais išorėje. Taip pat galite rinktis tarp lagaminų su dviem arba keturiais ratukais.
  • Atsparumas drėgmei. Pagalvokite apie atsparius drėgmei lagaminus arba specialius uždangalus, jei pasikeistų oro sąlygos.
  • Teleskopinė rankena. Itin patogus įrankis, jei atitinka jūsų fizionomiją. Namuose galite nesunkiai išmatuoti reikalingą ilgį: atsistokite ir pamatuokite atstumą nuo delno iki grindų.
  • Spalva. Rinkitės ryškias spalvas bei nestandartines formas, taip nesunkiai rasite savo bagažą tarp kitų. Įvertinkite ir tai, kad šviesios spalvos netrunka išsitepti.
  • Apsauga. Apsvarstykite papildomą apsaugą jūsų bagažui.Verta pasinaudoti kelionių draudimu, į kurį įtrauktas pavogtas ar dingęs bagažas.

Dideli lagaminai, kaip ir visi, gaminami tiek medžiaginiai, tiek kietu paviršiumi. Vis tik šioje kategorijoje medžiaginiai yra kiek pranašesni: jie minkštesni, lengvesni ir tampresni, juos galima prailginti. Tik svarbu sužiūrėti užtrauktukus ir kitus užsegimus, kad šie nesulūžtų perkrovus. Taip pat jie geriau atsilaiko smūgių metu.

Kokybiškas bagažas gali tarnauti visą gyvenimą, todėl itin svarbu išsirinkti tinkamai. Rankine.lt rasite patikimų lagaminų bei jų rinkinių įvairioms kelionėms. Taupykite laiką ir prekes įsigykite internetu. Prekių pasiekiamumas 24/7, gaminių garantija, saugus ir greitas pristatymas – viskas, ko reikia, kad apsipirkti būtų paprasta.